katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Zobrazení aktuality

Zájezd na Velkou Fatru, Turzovku a do termálů

Kdy: 4.9.2020
Dieceze:
Popis: CK Avetour s.r.o. spolu s Diecézním centrem pro seniory Hradec Králové srdečně zvou seniory a další zájemce na zájezd

Velká Fatra s návštěvou Turzovky a koupáním v termálech

Termín: 4. 9. - 8. 9. 2020

Výborná cena: 4.990,- Kč!

Cena zahrnuje: 4x ubytování v penzionu ve Velké Fatře (dvou, příp. třílůžkové pokoje) - celý penzion pouze pro naši skupinu(!), polopenze, doprava autobusem, výlet do termálních lázní Turčianské Teplice, průvodce, duchovní doprovod, cestovní pojištění do zahraničí, místní poplatek

Cena nezahrnuje: výjezd auty na Živčákovou (poutní místo Turzovka), vstupy, lanovky, připojištění storna 120,- Kč/osoba (nutné uhradit při podpisu smlouvy)

Program:

1. den: Odjezd v ranních hodinách z Hradce Králové, Vysokého Mýta, Litomyšle, Svitav, Olomouce a příp. dalších míst na trase dle předchozí domluvy. Návštěva známého slovenského poutního místa Turzovka (mše sv., osobní volno), přesun do Velké Fatry - Jasenské Doliny, ubytování, večeře.

2. - 3. den: Snídaně. Pobyt ve Velké Fatře, procházky a výlety v nádherné přírodě, výlety, odpočinek, každodenní mše sv. Večeře.

4. den: Snídaně. Výlet do oblíbených termálních lázní Turčianské Teplice, odpočinek, večer mše sv., večeře a společné posezení.

5. den: Snídaně. Mše sv., kratší osobní volno. Odjezd z Velké Fatry. Předpokládaný příjezd do Olomouce, Svitav, Litomyšle, Vysokého Mýta a Hradce Králové v podvečerních až večerních hodinách.

Přihlášky: Diecézní centrum pro seniory, Velké nám. 32, 500 03 Hradec Králové, telefon: 737 215 328, 734 435 360, 495 063 661, e-mail: dcs@bihk.cz, web: www.dcshk.cz. Min. počet účastníků: 35

Důležité upozornění: Prosíme všechny zájemce, aby se hlásili obratem z důvodu potvrzení ubytovací kapacity. Těšíme se na setkání s vámi!
Informace: e-mail: dcs (zavináč) bihk (tečka) cz nebo tel (tečka) : 737 215 328 či 734 435 360
WWW: http://www.dcshk.cz, http://www.simeon.cz
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest