katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Zobrazení aktuality

Zájezd do Medjugorje s pobytem u moře a návštěvou Dubrovníku

Kdy: 13.9.2022
Dieceze:
Popis: Diecézní centrum pro seniory Hradec Králové zve seniory a další zájemce na duchovně-odpočinkový zájezd do

Medjugorje s pobytem u moře v Chorvatsku a návštěvou Dubrovníku

Vydejte se s námi na oblíbený poutní zájezd do světoznámého poutního místa Medjugorje, místa, kde se dějí zázraky, především v srdci člověka. Na programu bude také řádný odpočinek u blankytně modrého Jaderského moře v Gradaci na Makarské riviéře a návštěva krásného historického města Dubrovník.
Pohodlným bonusem bude pouze jeden noční přejezd (zpět), těšíme se na vás!

Termín: 13. - 21. 9. 2022
Cena: 9.990 Kč

CENA ZAHRNUJE (zahrnuje veškeré služby, kromě pojištění!): dopravu autokarem, 1x tranzitní ubytování po cestě, 3x ubytování v Gradaci s polopenzí na privátech do cca 300 m od pláže ve 2 až 4 lůžkových pokojích, 3x ubytování v penzionu Medžugorje s polopenzí nedaleko kostela (pokoje zpravidla pro 2 až 3 osoby), cestovní pojištění, průvodce, duchovní doprovod, veškeré poplatky a služby průvodce v Medžugorje – pí. Olga Merkovičová (případně jedna z dcer), průvodce v Dubrovníku, pojištění CK proti úpadku. V ceně není zahrnuto připojištění storna zájezdu včetně léčebných výloh v ceně 320 Kč (doporučujeme)

ODJEZD: 13. 9. na trase Hradec Králové, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Mikulov. Přesná místa a časy nástupů sdělíme cca 2 týdny před odjezdem ve „Finálních informacích a pokynech k zájezdu.“

NÁVRAT: 21. 9. po stejné trase přibližně v poledních hodinách (pouze předběžná informace).

PROGRAM: 13. 9. - odjezd, nocleh po cestě. Příjezd k Jaderskému moři na Makarskou riviéru – odpočinek a pobyt v krásném letovisku Gradac (55 km z Medžugorje). Během pobytu nebo po cestě do Medjugorje návštěva Dubrovníku, perly Jadranu. 17. 9. - odjezd do Medžugorje – známého mariánského poutního místa v Hercegovině. Program v Medžugorje je duchovně velmi bohatý – mše sv., modlitby, výstupy na místa zjevení Panny Marie – Podbrdo, individuálně Križevac, setkání s vizionáři, besedy s tamními františkány, návštěva komunity bývalých narkomanů, hlavní celovečerní program, ztišení... Při jedné cestě (tam nebo zpět) návštěva chorvatských Lurd u Makarské – malebné mariánské poutní místo Veprič.

PŘIHLÁŠKY: Diecézní centrum pro seniory, Velké nám. 32, 500 03 Hradec Králové, telefon: 495 063 661, mobil: 737 215 328, 734 435 360, e-mail: dcs@bihk.cz, web: www.dcshk.cz, www.simeon.cz.

Těšíme se na Vás!
Informace: e-mail: dcs (zavináč) bihk (tečka) cz, telefon: 495 063 661, mobil: 737 215 328, 734 435 360
WWW: http://www.simeon.cz
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest