katolík
Datum vložení:
4.6.2002
Otázka:
Koho by měl katolík volit ve volbách?
Odpověď:
Toho, koho podle svého nejlepšího svědomí považuje za nejvhodnějšího kandidáta.
Na otázku odpověděl:
P. Mgr. Petr Šikula
Odeslat otázku e-mailem
Tisk otázky
Zasílání reakcí na e-mail
Filtr na reakce
-
NOVÉ
04.06.2002 13:06 Volby? (Vincent )
04.06.2002 15:05 Re: Volby? (Pavel )
04.06.2002 18:40 Třeba Cestu změny (Robert Němec )
04.06.2002 21:03 Kdo sestaví vládu? (Zdeněk a Radek )
04.06.2002 21:23 Koho volit? (Marek Novák )
TEAM Katolik.cz neodpovídá za názory uživatelů a vyhrazuje si právo smazat reakce, které v rozporu s
"Etickým kodexem"
nebo zjevně překračují meze slušnosti a vkusu.
www.fulloflife.cz
Církev
Katolická církev
Svědectví o Bohu
Otázky a odpovědi
Články a texty
Liturgický kalendář
Co dělat když...
Seznam světců
Rodina, mládež, děti
Čtenářský deníček
Po kapkách...
Biblické fotostřípky
Stažení programů
Web
RSS
Kontakt
Info, odkazy
Rozcestník farností
Bohoslužby v ČR
Pro zasmání ...
Odkazy
Hledání
Boží slovo na den
Lk 1,57-66.80
Alžbětě se naplnil čas a přišla její hodina: narodil se jí syn.
Dnes si připomínáme
V církevním kalendáři:
Slavnost Narození sv. Jana Křtitele
V občanském kalendáři:
Jan
Poslat pohlednici
Dnešní liturgie
1. čtení:
Iz 49,1-6
Žalm:
Zl 139
2. čtení:
Sk 13,22-26
Evangelium:
Lk 1,57-66.80
Nedělní liturgie
13. neděle v mezidobí
1. čtení:
2Kral 4,8-11.14-16a
Žalm:
Zl 89(88)
2. čtení:
Rim 6,3-4.8-11
Evangelium:
Mt 10,37-42
Tisk těchto textů
Přidat k oblíbeným