katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Svědectví

Ahojky všichni!

Moc vás zdravím z daleké Anglie, posílám pozdravy do ČR, ale nejradši bych se s vámi podělila o to, co pro mě znamená víra v Pána Ježíše a On samotný.

Je mi 21 a stala jsem se křesťankou ve svých 16 letech na křesťanském táboře, kde jsem po evangelizaci otevřela své srdce Boží lásce, která na mě celých 16let čekala.

Dnes žiju život plný Boha a jsem strašně vděčná, že tomu tak může být. Tady v Anglii člověk častokrát pocítí samotu, nepochopení… Ale je super, že se to nemůže stát ve vztahu s Bohem. Tady jsem si mnohem víc uvědomila, jak moc pro mě znamená, jak veliká je jeho věrnost a přátelství, láska a jak veliký význam má Boží Slovo pro můj život. Vím, že to možná může znít divně, ale Pán mi na sebe ukázal přes moc zázraků, a ty se staly vždy, když jsem měla svou krizi a depresi. Jo, to je ten pravý přítel, který přichází, když už všichni odešli, ale vlastně vždyť On je pořád se mnou, drží mě ve své dlani a miluje mě láskou, kterou nedokážu nikdy pochopit. Jak jsem to šťastný člověk, že mám přítele, jako je Ježíš Kristus, co vy na to? Hodně moc Božího požehnání vám všem přeju, a věřte, že všechno je možné pro ty, kteří věří Pánu Ježíši Kristu.

Jedna věc mě fascinuje, a to je to, že já nemusím nic říkat, a On už dávno ví všechno, než mi to vůbec přijde na jazyk, a tak si s Ním povídám a povídám, a pak najednou přijde odpověď a já vím, že JE, BYL A BUDE. Je moc krásné vědět, že jednou budu s NÍM.

Už se na to moc těším. Jo, moc, moc, moc.
S láskou Lenny


  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest