katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Kompletní informace o registraci na Katolik.cz

Nová registrace - vytvoření nového účtu na Katolik.cz. Ihned po registraci je automaticky zaslán na e-mail kód, kterým se účet aktivuje. Pozor! Ikdyž je e-mail odeslán ihned po registraci, může být doručen o několik minut až hodin později (zvlášť na free-mailových serverech) 

Změna osobních údajů - je nutné být přihlášen do systému (viz. login vpravo nahoře). K přihlášení je třeba zadat e-mail a heslo. E-mail je nutné zadat celý, tedy včetně mail@domena.neco. Pokud jste heslo zapomněli, pak si jej nechte poslat. Zde je možné změnit mj. i služby zasílání (zaškrtnutím / odškrtnutím) zvolené služby (novinky, svátky, denní liturgie, ...)  

Zaslání hesla na e-mail - kromě hesla se zasílá také kód, který slouží k deaktivaci účtu 

Aktivace - provádí se zadáním 20-ti místného kódu, který jste obdrželi od nás ihned po registraci. Můžete si jej nechat kdykoliv poslat na Váš e-mail. Je to opatření z důvodu bezpečnosti, aby kdokoliv nemohl registrovat jiného uživatele bez jeho vědomí, proto musí účet aktivovat "majitel" e-mailu 

Deaktivace - definitivní smazání z databáze Katolik.cz. Provádí se (stejně jako aktivace) zadáním 20-ti místného kódu, který jste obdrželi od nás ihned po registraci nebo si jej můžete nechat kdykoliv poslat na Váš e-mail.

Pokud chcete zrušit zasílání informací na e-mail, pak použijte Změnu osobních údajů, pokud chcete kompletně zrušit Váš účet použijte Deaktivaci účtu.

Další podrobné informace o registraci (nejčastější dotazy) najdete zde, případně na této stránce.

Zpet na hlavni stranku
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář